O nas

Powierzając realizację filmu weselnego i fotografii  naszej firmie, GWARANTUJEMY, że zajmą się tym osoby z doświadczeniem z wielogodzinnym doświadczeniem na planie fotograficznym jak również filmowym. Działamy na terenie całej Polski – możemy dojechać w każde miejsce i zrealizować najbardziej wymagające zlecenie. Zapraszamy do szybkiego kontaktu pod nr 502 352 967.

Jesteśmy zespołem ludzi z pasją, wiedzą i doświadczeniem, zajmującym się filmowaniem i fotografowaniem ślubów oraz innych uroczystości okolicznościowych. Fachowa wiedza z zakresu filmowania, montażu i fotografii oraz ciągłe doskonalenie się ( ukończenie szkoły filmowej, udział w licznych warsztatach, kursach i szkoleniach) pomaga nam w stworzeniu nowoczesnego, dynamicznego i emocjonalnego filmu, który zachwyci nie tylko Parę Młodą, ale także zaproszonych na ślub gości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego nie ma dwóch takich samych filmów!!!.

GWARANCJA  SATYSFAKCJI

Już do trzech tygodni od ślubu otrzymujecie link do zamieszczonego na naszym serwerze Teledysku weselnego z najciekawszymi momentami waszego wesela, dzięki temu w szybkim czasie możecie przeżyć tą niezwykłą chwile ponownie z gośćmi dzieląc się z nimi linkiem do filmu, który od nas otrzymacie. Dynamiczny montaż filmu w systemie wielokamerowym z dobraną muzykę sprawią, że poczujesz się jak w kinie oglądając film fabularny.  Zależy nam na Waszym zadowoleniu, dlatego dokładamy wszelkich starań, byście otrzymali wysokiej jakości gotowy Cały materiał (filmy, zdjęcia) na pamięci usb (karta) z waszym zdjęciem w pięknym drewnianym białym opakowaniu . 

NASZA PRACA

Naszą  pracę zawsze rozpoczynamy od spotkania z Parą Młodą by poznać Wasze oczekiwania i preferencje. Na tej podstawie piszemy scenariusz filmu o Was. Towarzyszymy Wam z aparatem i kamerą od momentu przygotowań ( wizyta u fryzjera/kosmetyczki, ubieranie się) do około drugiej po północy. Jeżeli korzystacie z usług naszego fotografa- jesteśmy również obecni z kamerą podczas sesji plenerowej, co znacznie podnosi jakość filmu. Podczas videofilmowania w dniu ślubu i wesela zawsze pracujemy na dwie kamery, co pozwala zarejestrować kadry z różnych perspektyw i stworzyć filmowy obraz w postprodukcji. By jeszcze bardziej podnieść jakość filmu, używamy profesjonalnych kamer filmowych, efektów slow motion, stabilizatorów ( slidecam, statyw, glidecam), rejestratorów dźwięku, kamer nagrywających ujęcia pod wodą, drona nagrywającego ujęcia z powietrza.

ZASIĘG NASZEJ PRACY

Działamy na terenie  całego kraju i za granicą. Napisz do nas, a my przedstawimy interesującą ofertę!!!.