Film weselny

”FILM – REPORTAŻ WESELNY” 

Od 50-80 min szczegółowy reportaż, który zwięźle opowiada przebieg całego dnia w połączeniu z przyjęciem weselnym. Film reportażowy urozmaicony w ciekawe kadry ukazuje przebieg wydarzeń w sposób naturalny i właściwy. Zawiera najważniejsze chwile z dnia ślubu. Jako uzupełnienie w końcowym etapie dostarczany jest on z teledyskiem do wybranego utworu muzycznego, którym to możecie się dzielić z Gośćmi poprzez udostępnianie go w sieci. Całość znajduje się w pięknie oprawionym pudełku jak przystało na krótkometrażową produkcję filmową. Jest to poruszający film, który towarzyszy Wam przez resztę życia.


”FILM ROMANTYCZNY”

Od 3-5min, krótki emocjonujący trailer z Waszego całego dnia ślubu, zawierający najważniejsze momenty oraz ważne dla Was osoby. Edytowany w ten sam dzień, aby każdy z Gości jeszcze tej samej nocy mógł zdążyć na wspólną premierę dużego ekranu. Produkcja ta bardzo dobrze łączy się z innymi, uzupełniając Waszą wspaniałą miłosną historię. Realizacja: jeden dzień pracy, dojazd na terenie całego kraju, dwóch operatorów wraz z wyposażeniem potrzebnym do zarejestrowania, edycji oraz wyświetlenia filmu.


”KRÓTKA HISTORIA” 

Od 12-15min, treściwa historia uznana przez wiele osób za produkcję jedyną w swoim rodzaju. Pełna emocji, prawdziwych uczuć, najważniejszych momentów oraz ważnych dla Was osób. Produkcja, do której często wracając, utrwala szybko zanikające wspomnienia. Uszyta na miarę, dostosowana do Waszych potrzeb oraz oczekiwań tak, aby dostarczyć najlepsze doznania. Film zostaje umieszczony na naszej stronie, aby każdy z Gości weselnych, posiadających hasło, mógł go obejrzeć w dowolnym miejscu na świecie. Realizacja 1 lub 2 operatorów.


„FILM LONG (jako obserwator) Z CAŁEGO WESELA”

Od 3 do 6 godz filmu z całego dnia ślubu, przygotowań, przysięgi oraz przyjęcia weselnego. Jeden operator kamery. Materiał zgrany bezpośrednio z kamery na pamięć usb tuż po zakończeniu przyjęcia weselnego. W 100% zobaczysz wszystko to, co się działo podczas całego wydarzenia.


”FILM Z WYBRANYCH PRZEZ MŁODĄ PARĘ NAGRAŃ”

Sami możecie stworzyć hybrydę z naszych możliwych produkcji tak, aby spełniała, Wasze wymagania i potrzeby. Jest to unikatowa produkcja w ekskluzywnym stylu opracowana na podstawie wcześniej ustalonych szczegółów. Postaramy się pomóc w wyborze i doradzić na podstawie naszych długoletnich doświadczeń. Wspólnie ustalimy czego oczekujecie i co tak naprawdę pasuje do Was i Waszych wspólnych zainteresowań.


” TELEDYSK – REPORTAŻ Z WYJAZDU”

W każdym miejscu na świecie, o każdej porze dnia i roku. Dajemy Wam możliwość zrealizowania filmu reportażowego, teledysku z wyjazdu ślubnego (tygodnia, miesiąca miodowego). Jesteśmy otwarci również na propozycje wyjazdów zagranicznych.


Inne opcje:

  • podziękowania dla rodziców,
  • klip przedstawiający pierwszą randkę
  • wyświetlanie filmu na dużym ekranie podczas przyjęcia
  • prezentacja przygotowania do ślubu Pani Młodej i Pana Młodego oraz ceremonii w kościele podczas uroczystości weselnej na telebimie
  • nagranie pod wodą
  • umieszczenie filmu z wesela na serwerze do obejrzenia przez gości

Film i Zdjęcia z drona